| madalina182 a întrebat:

Buna all happy caut si eu o melodie de2 luni si nu reusesc sa o gasesc o canta La rouge si se numeste Dale! e ffff tare melodia! va rog mult cine o are sau cine imi poate spune unde o gasesc! melodia e din filmul bring it on fight to finish cu christina milian! tare si filmul

4 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Poti sa descarci dupa net Moyea Youtube Converter si sa o descarci dupa youtube. dupa aceea ii dai convert si o faci mp3happysucces

| taifunkiller a răspuns:

Buna, eu am melodia dar nu se aude chiar bine, taifun_killer91 e id meu, daca o vrei sau ai melodia si se aude bine te rog baga id m eu si trimite-o si mie big grin multumesc anticipat!