| Xenna a întrebat:

Salutare din nou...

Am auzit la radio o melodie in franceza...nu nici c`est la vie, nici alors on dans sau dance leleujha...nici de sole!

O canta un barbat sau doi, cred ca e si o femeie, nu am retinut exact pentru ca era pe final...este ritmata melodia gen club si hip hop, foarte frumoasa... ceva cuvinte din ea " portier ale vu "
Multumesc din suflet daca m-ar ajuta cineva, imi place mult... puup!

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

O,stai nu e asta, am dat melodia gresitahee hee.

| Xenna explică (pentru Nanami利):

Nup, nu e c`est la vie...am impresia ca avea si putin de romana in ea, nu stiu sigur, mersi oricum k ai incercat big grin