| Metaloco a întrebat:

Salutare imi spune careva,desigur daca stie, ce formatii vin la artmania 2013? fundita

Răspuns Câştigător
| iron2man a răspuns:

Pai eu stiu de Epica si de Edguy big grin

| Metaloco explică (pentru iron2man):

Ie ma dar ca si cap de afis ca in anii trecuti au venit serj tankian, tarja.

| iron2man a răspuns (pentru Metaloco):

Stiu...inca nu se stie clar ce trupe vor fi..mai asteapta putinbig grin sa se publice pe net.

| Metaloco explică (pentru iron2man):

Esti din sb? nu stii de unde sa iau din sb bilet pentru festival?

| iron2man a răspuns (pentru Metaloco):

Nu, dar am fost vara asta la festival. A luat varu'miu bilete din magazinul ARTmania.

| Metaloco explică (pentru iron2man):

Dar magazin artmania e si in sibiu sau trebuie sa il cumpar online?

| iron2man a răspuns (pentru Metaloco):

Si online si in Bucuresti :). http://shop.artmania.ro/
Pret bilet = 80 lei

7 răspunsuri:
| Ynakal a răspuns:

Http://www.metalhead.ro/concerte/artmania-2013-aid115896-l-1 uite un fel de program sper ca te-am ajutat :*