| TheLostOne666 a întrebat:

Salut tuturor, sunt nou aici dar asta nu inseamna ca sunt incepator sau inocent ...am nevoie de niste trupe de heavy metal noi, ascult Bullet for my valentine, rammstein, disturbed, metallica, funeral for a friend, trivium, guns and roses, three days grace, system of a down, slipknot etc happy

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Rock frate!
Asculta Iron Maiden, Hammerfall, Havok, Dimmu Borgir...
Eu cu astea am inceput si m-au ajutat.
A, si MOTORHEAD.

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Interesant e că niciuna dintre trupele înșirate de tine nu cântă heavy metal.
După nickname aș zice că ești pufan.

| Crucified a răspuns:

N-am chef.

| HueyFreeman a răspuns:

Daca-ti place SoaD, atunci arunca o ureche la Serj Tankian.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru HueyFreeman):

...ori Scars on Broadway.

| Vans a răspuns:

De fapt, încă eşti începător.
Dar e ok, cu timpu te îndrepţi.

| TheLostOne666 explică (pentru Vans):

Ok laughing poti sa imi dai si un raspuns la intrebare? laughing m-ar ajuta mult happy

| Vans a răspuns (pentru TheLostOne666):

Black Sabbath,Judas Priest,Accept,Dio, Rainbow, Manowar, Maiden.
Astea-s cunoscute, probabil ai auzit de ele.Ascultă-le mai întâi pe astea, după mai caută şi vezi ce-ţi place.

Recunosc, nici nu-mi prea vin în minte multe trupelaughing

| Sophia1100 a răspuns:

Dada