| plasty01 a întrebat:

Salutare lume! Am o problema cu sunteul la PC.Cand ascult muzica cu Winamp, sunt periaoade incad se aude mai incet, timp de o secunda, iar aceste varietati ale sunetului se repeta.Am incercat sa ascult si cu Windows Media Player dar in cazul acesta mi se opreste melodia timp de o secunda.Va rog, daca ma puteti ajuta cu un sfat sau cu ceva sigur. Tin sa mentionez ca am reinstalat Winampul.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| aleccs a răspuns:

Reinstaleaza placa de sunet, daca nu merge verifica firele, si ultima solutie reinstaleaza windowsu!

2 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Incearca sa faci un update la ac3filter el conduce sunetul trimis de winamp la driverul audio si apoi in placa de sunet daca nu merge verifica bitrajul la melodie

| PinkPanther a răspuns:

E posibil sa fie si de la boxe, sa nu faca un contact bun, dar cel mai sigur de la placa de sunet, reinstaleaza driverul, daca nu merge verifica boxele, si daca nici asa nu merge verifica placa