| PataOarbă a întrebat:

Salutare,

Sper să nu pară aiurea intrebarea mea, deşi este! A ascultat cineva astăzi, 27.09.2010 în jurul orei 17 ProFM? Dacă da, aţi auzit o melodie gen club, cântată de o fată cu o voce asemănătoare cu cea a Innei? Melodia are puţine versuri... un refren sau cam aşa ceva. Am "înţeles+reţinut" doar un cuvânt de genu sexy sau sex. Dau steluţă sau fluturaş sau premiul cu care se notează cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era mel inna senorita

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Intrebarea nu pare aiurea, chiar este! Da telefon la profm si intreaba

| danbnz a răspuns:

Tu:
Sper să nu pară aiurea intrebarea mea, deşi este!

Eu:
Intrebarea nu pare aiurea, chiar este!

Tu:
Vot "stupid" pentru raspunsul meu.

Intelegi ironia, "amice"?

Cand dai "stupid" ai grija sa nu fii chiar tu ala!

| PataOarbă explică:

Naspa rolling on the floor nu mai dau funda nah! am aflat că-s enervante oh go on care aveti o banuială daţi-vă cu părerea; care nu, nu laughing

| PataOarbă explică:

Ti-am dat stupid pentru ca in raspunsul tau ai reluat ce ceea ce afirmasem deja la inceputul intrebarii intrebare. Daca ai fi scris doar "da telefon la profm" laughing)) sau "iti faci sperante degeaba" puneam amuzantwinking