| bybyana21 a întrebat:

Salutare...
Stiti, de dimineata mie si prietenei mele ne-a venit o idee, sa facem karaoke.
Insa ne-am cam plictisit de cautarea melodiilor karaoke pe youtube sau de www.karaokeparty.com
Stiti cumva vreun site INTERESANT sau un joc FRUMOS cu karaoke.
Adica sa iti dea si versuri si ma gandesc si puncte.
Dar sa il downloadez. Si pe wii am dar noi facem asta pe microfon, pe calculator si ma rog, si nu am chef sa cumpar nimic acum :).
Multumesc!
Cel mai interesant joc primeste funda garantata,
Orice joc de karaoke primeste vot :)

1 răspuns:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, sunt mai multe site-uri, gen www.karaokestar.com, dar mie mi se pare cel mai bun karaoke party. In rest...nu prea stiu...:-?