| McCrush a întrebat:

Am de facut un referat in powerpoint despre Marea Neagra, si am de gand sa il fac in stil documentar, adica pe un negativ sa inregistrez toate datele despre Marea Neagra.Folosesc programul Audacity dar nu stiu cum sa fac sa se auda negativul mai incet si vocea mea mai tare...(poate nu m-am exprimat corect dar am nevoie de ajutor urgent). Astept raspuns cat mai repede posibil.

1 răspuns:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

N-am mai folosit audacity de mult...dar ai in stanga un cursor de volum. Reglezi volumul la fiecare inregistrare in parte.