| LaurentiuZXY a întrebat:

De cateva zile caut o melodie, am auzit-o de 3 ori la tv. Am cautat-o si in topurile de la Zu si Kiss Fm dar nu o mai gasesc. Este noua, a fost in topuri la recenzii dar nu am fost niciodata atent. In videoclip este noapte si sunt niste baieti care danseaza in fata unei rulote de Tacos sau Hot-Dog. Nu stiu mai mult, daca are versuri sau nu. Are si un efect de scartait (synth) pe refren. Mai multe informatii nu am... doar ca se danseaza in fata rulotei.

Stie cineva?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| WeedMDFK a răspuns:

Https://youtu.be/Zk7Dg30tCDU Cred ca asta este ce cauți. happy