| GutzEmy07 a întrebat:

Salutare, TPU. Me-am compus niste piese de Hip-Hap si as dori sa le inregistrez... Credeti ca daca me-as lua un microfon de inregistrarii as putea sa le inregistrez acasa la PC? (Nu vreau nu stiu ce ca sincer nu am bani am doar 14 ani...stiti cum etongue! ) Astept raspuns daca se poate!big grin

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Este bun la pc dar inregistrezi din microfon se aude altfel vocea (2 tipuri de microfoane de inregistrat si LIVE) cel care ei inregistrat se aude bine dar naspa cand o bagi in pc si asculti ce ai cantat se aude altfel vocea (este la fel numai ca inregistrezi pe telefon si se aude exact la fel) ca sa stii ce vreau sa zic mai in detaliat.
Mai ales la inregistrez vocea iti trebuie sa dai masterizarea ca sa se auda cu misto si alte programe.
Iti trebuie multe programe ca sa poti inregistrezi piese Hip-Hop.

1 răspuns:
| Kremlin a răspuns:

Nu ai, voce lasă pentru alţii.