| Anonimus11111 a întrebat:

Am si eu nevoie de o recomandare cu experienta va rog. Vreau sa-mi cumpar un microfon (studio probabil ar fi cea mai buna solutie). Vreau sa inregistrez cover-uri, voce+chitara acustica, sa imi inregistrez propriile piese si bineinteles ca pentru asta as avea nevoie de un microfon cat mai bun, sa se auda cat mai bine sunetul sa imi puna in valoare vocea si partea instrumental acustica. As dori sa stiu de ce as avea nevoie pentru a face asta? Mi-ar ajunge doar un microfon pe care sa il conectez la laptop? Multumesc!

1 răspuns:
| Firu_Alexandru_1980 a răspuns:

Audiu tehnica ar fi o varianta doar ca acelea sunt mai scumpe.