| Naaughty a întrebat:

Vreau sa concep impreuna cu niste prieteni o melodie. Numai ca nu stim de unde sa incepem. As vrea sa imi fac un studio acasa, numai ca nu stiu in ce consta studioul... gen(mixaje, microfon, recorder, etc...) Imi puteti spune ce mi-ar trebui pentru a face o melodie? va rog sa-mi dati si link ceva cu acel obiect.

1 răspuns:
| 20thoughts a răspuns:

Pai daca ai in orasul tau magazinul LIDL te duci la el si acolo sunt microfoane, globuri din alea de lumina de la petreceri, iei chitara sau ce vrei si apoi un aparat. Apoi dai drumul la video la aparat filmezi cantand si te pui pe net.A da sa faci si versurile sa rimeze sa aiba ritm.Bafta!
Funda?