| BCDaniel a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia din promoul Romanii au talent, difuzat pe PRO TV incepand cu data de 16 martie 2013, dupa care urmeaza o melodie tiganeasca iar apoi Madcon - Beggin http://www.youtube.com/watch?v=7ync5XfNNPo.

Răspuns Câştigător
| xBlueAngel a răspuns:

Headstrong ft. Stine Grove - Tears asta e?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Promo-urile RAT incorporeaza partitura ''Lux Aeterna'' din ''Reqviem for a dream''.

| BCDaniel explică (pentru TheAce):

De Lux Aeterna stiam si eu insa este o melodie la inceputul promo-ului de saptamana asta in care si canta o fata si nu pot sa imi dau seama ce zice...o vreau neaparat...cand o sa mai fie promo-ul o sa filmes si o sa il incarc sa va arat despre ce este vorba