| SkyDream a întrebat:

Salutare tuturor,,am un hobby imi place sa cant si intr-o zi am dat de pe YOUTUBE de o piesa pe care o interpreta Mihaela Chisnencu,Numeole piesei este "Speranta",,,Muzica: Bujor Miscutia; Versuri:Valeria Miscutia. ajutati-ma va rog sa gasesc minusul acestei piese, dati-mi un link ceva,, mersi anticipat

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4obiTlVmUhA aici e piesa ta... cum adica minusul :\

| Dyana1000 a răspuns (pentru IndiferentXD):

Presupun ca se refera la negativul melodiei

| IndiferentXD a răspuns (pentru Dyana1000):

Mdea http://www.queen-soft.blogspot.ro/......orice.html nu-ti garantez, dar poate reusesti ceva!

| SkyDream explică:

Da m-am referit la negativul melodiei stiu de piesa asta pe aia am gasit-o initial