| OldStyle a întrebat:

Salutare tuturor.

As dori si eu sa imi spuneti cum sa imi fac si eu freza ca a lui Smiley, deoarece am parul mare si vreau sa imi schimb look-ul.

Adica...cum trebuie sa fac...de exemplu : fixativ, etc!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CelCeReuseste a răspuns:

Pai spala-te pe cap fara nici un sampon fara nimic si lasa-l sa se usuce :) singur far uscator fara prosop si dupa iei fixativul si il agiti bine si iti dai cu miscari repetate pe cap (desigur dupa ce sa uscat) ia piaptanul si o poza de a lui Smiley http://www.google.ro/......tp?/imgres si datil peste cap poti folosi gel punandul pe peaptan