| Adeodatus117 a întrebat:

Salutare tuturor! Cred că este cel mai bun loc în care aș putea întreba… Are cineva idee care este numele acestui ton/muzic/medolie/sunet(sau ce este laughing de așteptare?
https://soundcloud.com/......ex-cosmote
Este acel ton care a fost folosit mai demult de către Cosmote (acutalul Telekom).

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Risc sa imi dau cu parerea
cred totusi ca acel ton este ceva intern creat special pentru comote/telecom etc
Daca ma insel si exista un proiect, o piesa la baza acestui "ton", cineva care are cunostinte de cauza ma poate contra
Insa eu asta cred ca este, un sound creat special pentru acei operatori de telefonie amintiti de tine