| Aazra a întrebat:

Ce operator din Romania are in optiune incluse minute catre Grecia - Cosmote?

La digi sunt incluse minutele doar pentru apelurile catre Vodafone si Wind Grecia din ce am inteles.
La Vodafone nu am inteles nimic din site.
La telekom are o prietena cartela, dar nu cred ca poate suna.
Orange din nou, nicio idee

Ma puteti ajuta va rog? Orice operator. O optiune sa aiba minute in Grecia cosmote.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu știu la abonament, dar la prepay Orange am minute UE doar fix.

| Frank51 a răspuns:

Toți operatorii au opțiuni cu roaming.

| Aazra explică (pentru Frank51):

M-am prins de acest lucru. Problema e ca nu au inclus in minutele internationale sau nationale SEE operatorul Cosmote din Grecia. Cu prefix 0030 698 la inceput. Cand sun ia din credit nu din minute