| iparvulescu19 a întrebat:

Salutare tuturor pasionaților de muzică, vin la voi cu o ocazie unica, suntem primul studio din Romania de creații melodii pentru toate persoanele din tara, noi facem pentru voi beaturi,coloane sonore,negative,midii, linii melodice și multe altele.
Poate vreți să vă creșteți popularitatea prin asta, noi suntem soluția, putem să creem orice idee va vine, așa că nu ezitați și contactați.ne, prețul îl stabilim in funcție de pachet sau de proiect, la sfârșitul oricărui proiect vi se va da și un certificat deoarece noi folosim programe originale licențiate. (SoundWizard official) 0723 984 973 daca va place acest anunț DISTRIBUITIL MAI DEPARTE

Răspuns Câştigător
| Kpopmaster a răspuns:

Am un canal de yt si as vrea sa fac rap si hip hop cum facem sunt din Timisoara

| iparvulescu19 explică (pentru Kpopmaster):

Va putem contacta oricând doriți și stabilim mai multe detalii sa ne puteți contacta lăsați.mi Nr dvs in privat la 0723984973

1 răspuns: