| tsss a întrebat:

Salutare tuturor! Stie cineva un program de accentuare a bassului pe melodii?
Adica sa am un bass mai puternic! NU spuneti despre setari, egalizator, pur si simplu vreau sa fie bassul mai puternic!

Răspuns Câştigător
| dantedante a răspuns:

Descarca

Adobe audition

sound forge

si iti editezi piesa cum doresti
daca nu ma insel si nero sound wave are niste chestii de editare dar nu garantez in schimb garantez pentru primele 2
succes

1 răspuns:
| lovehurts a răspuns:

Eu nu stiu nici un program dar ia-ti un difuzor cu o boxa mare si doa mici de la,, delux,, mie imi merge sa dau bass-ul la maxim si nici nu's scumpe