| conan20 a întrebat:

am si eu o intrebare, exista vreun program/aplicatie care sa aplifice bass-ul la melodii. nu vreau sa se auda mai tare. un fel de bass booster imi doresc. daca stie cineva va rog frumos sa-mi spuneti si mie. multumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Poti si cu winamp in presetssets
bassul si toy c vrei

| Liviu222 a răspuns:

Foloseste enhancer pentru winamp. http://www.winamp.com/plugin/enhancer-017/81361. Asta e linkul de download. Nu te lasa pacalit de skinul lui. Este o capodopera in materie de muzica. Il inst, intrii in setari la winamp, dsp effect si dai click dreapta pe el din fereastra din dreapta si configure active plug in. Dai power si boost si vei avea un sunet de inalta calitate garantez;)

| conan20 explică (pentru Liviu222):

Dar imi da o eroare cand il instalez. ca cica nu poate deschide "dsp_enh.dll" din plugins de la winamp

| Liviu222 a răspuns:

Folosesti windows 7 sau xp? Daca vrei lasa-mi id-ul tau de mess si ti-l trim eu