| anothersername a întrebat:

Salutate tuturor.Am auzit astazi o melodie genul celor de la radio.in care era vorba despre un baiat si o fata care se iubeau si erau despartiti.erau ceva versuri despre comportamentul lui.nu stiu nimic mai mult.Dau funda celui care imi spune melodia pe care o caut.Multumesc frumos tuturor.Si va doresc sarbatori mult mai fericite ca ale mele.

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Zic la nimereala ca vad ca mai nou toata lumea e cu Adda: http://www.youtube.com/watch?v=huhYZn2r-Mo