| Sἶrenἶa a întrebat:

SaluTT. cum se poate lua o melodie de pe youtube/ sau trilulilu...cu cablul de date.ca sa o bag pe telefon?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| GirlOfDeath a răspuns:

Daca vrei doar melodia fara imagini stunci intra pe listentoyoutube si o sa vezi ca iti apare un spatiu gol mai jos de scris.Acolo pui codul pe care il are melodia si apesi pe "go". Apoi salvezi melodia in calculator si o iei cu cablul de date in telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai complicat intra pe adresa asta http://zamzar.com/url/ si scrii acolo sper ca intelegi engleza la prima casuta copiezi link pe youtube care vrei melodia la a2 casuta in ce prei sa o faci tu vrei in mp3 selectezi mp3 la a3 e-mail tau pentru ca pe e-mail iti va veni melodia si la al 4 dai convert dupa convert se incarca merge pana la 100% si iti vine e-mail si deschizi e-mail si dai la link-ul cel mai lung scris si iti intra pe alta adresa si dai domwload daca nu intelegi anunta-ma