| Salaaa a întrebat:

Saluuut, imi poate spune cineva o manea pe care am auzit-o dar nu stiu cum se numeste, imi amintesc doar un vers din ea " mi-ai scris pe cer te iubesc" e o manea mai ritmatica, sper sa stie cineva, ofer FUNDITAAA! Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu pot sa cred ca fac asta, deci nu pot sa credddddd...ar trebui sa fiu supusa la 30 de zile de munca in folosul comunitatii.
Of, dar...cred ca asta e.
https://www.youtube.com/watch?v=0UbzeFEGNnA

| Salaaa explică (pentru DarkOrbitMoon):

Asta-i. Multumesc frumos, succes la munca in folosul comunitatii big grin

1 răspuns: