| anonim_4396 a întrebat:

Sault.Am un sistem logitech X-530 de un an si ceva...si din subwoofer se aude un bazait/barait deranjant chiar si la volum mic ce pot face sa elimin acel sunet enervant? Rasp care ma poate ajuta cel mai mult funda :X

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Si la mine face un suierat asa cand nu ascult nimic la boxe, am un genius 3000.
chinezarii ce sa le faci!

| djlamaie a răspuns (pentru Broadband):

Hai frate acum toate sunt "chinezarii".
Si Logitech si Genius fac lucruri de calitate.

| Broadband a răspuns:

So fi dezlipit membrana de pe bobina, sau so fi descentrat.
daca ai zis ca asculti mai tare si muzica electro.
nu stiu ce sa zic nu prea ma pricep, la mine la genius daca dau bassu blana si volumul pe la 85% difuzorul de bass de la subwoofer incepe sa gajaie.
cred ca si la mine e pe ducalaughing
poate intra cineva mai specializat in domeniu sa ne ajute.

| andrei1114_9621 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca ascult Numai muzica house si electro.Si subwoofer-ul este tot timpul aproape la maxim.Cum am spus si mai sus cel mai bun rasp funda. :X

| andrei1114_9621 a răspuns:

Salut maryus asa face si la mine cand nu canta nimic se aude un bazait...dar si in timp ce canta din subvoofer baraie bassul...si nu suna bine deloc. Sper sa intelegi ce vreau sa spun.tongue

| andrei1114_9621 a răspuns:

Asa-i si la minetongue Si wooferul la max si si vol la jumate...da la cxat i-am dat in gura la sistem...ma mir cum de mai rezistatongueL-am desfacut si nu pare sa aiba membrana dezlipitatonguenu stiu ce poate sa aibatongue