| noname1 a întrebat:

de ieri am observat ca boxele au inceput sa scoata un sunet ciudat ca un barait...atunci cand sunt date la minim sau la maxim.pana acum nu mi s a mai intamplat asta. de la ce poate sa fie? atunci cand le dau mai tare nu se mai aude nimic, dar cand sunt la minim se aude acel sunet enervant. plz help me guys! funda!

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Le poti repara-cumpara altele si la mine face la fel pentru ca sunt vechi!

| Candy a răspuns:

E foarte enervat.se intampla cand ti telefonul langa boxe, sau daca pimesti un mesaj si el este langa boxe sau daca te suna cineva si el este langa boxe.sau daca ai laptop si bagi firu aproape de boxe ses aude un birait

fundita

| Greece2000 a răspuns:

Porneste boxele si apasa-te pe jack pana gasesti o pozitie in care nu mai face zgomot, verifica mufa (jack) sau placa sunet. Funda?

| noname1 explică:

Nu, nu sunt vechi. si daca le ating de unitatea centrala scot acelasi sunet. or face scurt sau? mentionez ca scot sunetul acela numai cand dunt date la minim sau la maxim...in rest nu