| anonim_4396 a întrebat:

Scuzatimi categoria dar tot aud cand merg la sala o melodie ooo mi amor cv si mi se pare ca o canta sandra cine poate sa ma ajute ii multumesc frumos+funda

Răspuns Câştigător
| carinutza373 a răspuns:

Aaa... trumpet lights? ii de la AMI

6 răspunsuri:
| bengalezu999 a răspuns (pentru Azµre):

Era sandra obssesion oricum mersi ca ai incercat sa ma ajuti frate:p

| Azµre a răspuns (pentru bengalezu999):

N-ai pentru ce îmi pare rău că nu te-am putut ajuta...

| Alexandru0007 a răspuns:

Mai lasa-ne cu melodiile tale.noi suntem experti in sexlaughing

| bengalezu999 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Mai esti si nesimtit du-te in alta parte pustiu

| Alexandru0007 a răspuns (pentru bengalezu999):

1.nu esti pe categoria potrivita, ceea ce incalca regulile site-ului.
2.risti sa nu fii ajutat pentru ca (vezi punctul 1)
3.nu stii ce varsta am, asa ca, asa cum te respect si te trimit sa nu deranjezi pe aici, o poti face si tu