| IoannaMnt97 a întrebat:

Am auzit zilele astea la radio thinking, o melodie in care canta o tipa singura mi se pare, sau cu un alt tip nu mai tin bine minte laughing, si zicea ceva de gen: "Ay amor, tu dolor es mi obsesion", sau poate nu am auzit eu bine big grin. Mentionez ca nu e Sandra N - Obsesion, sau alte melodii ciudate. E cantata de o tipa cunoscuta, si melodia este cunoscuta. si cred ca e aparuta de mult. Dau fundita puppy dog eyes, numai sa-mi ziceti melodia big grin!

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ami-Trumpet Lights
Emil Lassaria & Caitlyn-Tu Amor

| IoannaMnt97 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Le stiu pe amandoua nu sunt astea puppy dog eyes.

| DanDenisă a răspuns:

La ce radio ai ascultat`o? Asa e mai usor de gasit.

| IoannaMnt97 explică (pentru DanDenisă):

Kiss fm cred. sincer nu prea ma uit pe ce post e data o melodie mai ales cand sunt in masina.