| ClaudiiaB a întrebat:

Se gaseste albumul de la One Direction-up all night, in Romania? funda.

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Nu,din pacate. Eu am cumparat albumul si cartile cand am fost in vacanta in Anglia... oricum mai bine faci rost de ele de prin strainatate, pentru ca cele din Romania nu sunt originale.

5 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Pune intrebarea unde trebuie nu aici .......si o sa-ti raspund

| ClaudiiaB explică (pentru anoxdox):

Cum adica unde trebuie?batting eyelashes

| anoxdox a răspuns (pentru ClaudiiaB):

Omfg laughing asta nu e intrebare pentru jocuri tu ai pus intrebarea ta unde sunt intrebarile pentru jocurii

| ClaudiiaB explică (pentru anoxdox):

Ok... imi pare rau...

| LexieD a răspuns:

Nu, din pacate. Eu l.am luat din Anglia si tot de acolo mi.am cumparat si cartile happy.