| AlinaHoran a întrebat:

`seara TPU! Ce mai faceti?
As dori sa fac si eu niste cursuri de dans in Bucuresti. Nu vreau dans modern ( chestii cu vals.tango.cha-cha. plictisitorhappy ), as dori sa dansez pe melodii din astea dance. nu stiu cum sa zic (gen : britney spears, lady gaga, miley cyrus, etc - coregrafii). Puteti sa imi spuneti si mie niste locuri din bucuresti in care se tin cursuri de dans de genul asta?
Si cum se numeste genul acesta de dans?
Dau funda!@!

Răspuns Câştigător
| AnNyşK a răspuns:

One Beat Dance Studio e cel mai tare adica coregraf este si Freak dansator de a lui Alex Velea are niste coregrafii best:X Adresa: One Beat Dance Studio, Calea Vitan 23 C, demisol, in cladirea Vitan Center - intrarea prin parcare Vitan, Sector 3, Bucuresti, Telefon: 0727 82. 79. 49 happy