| troy a întrebat:

Va plac Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Demi Lovato, Britney Spears si Lady Gaga? Va rog sa imi faceti un top intre ele.Multumesc!

64 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

1.Britney Spears
2.Selena Gomez
3.Miley Cyrus
4.Vanessa
5.Ashley si Demi
6.Lady Gaga huaaaaaaa

| LolaKissTheGirl a răspuns:

1.Demi Lovato
2.Lady GaGa
3.Miley Cyrus
4.Selena Gomez
5.Vanessa Hudgens
6.Britney Spears
7.Ashley Tisdale

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ashley no. 1 love struck restul'...

| adytzusiatat a răspuns:

TU alte tipuri de intrebari nu stii sa pui decat cu topuri, cu cine iti place.In fine, imi placea Britney, si acum imi place da...1.Ashley/2.Miley/3.Britney/4.Selena/5.Lady Gaga/6.Vanessa/7.Lovato :d

| Kandy a răspuns:

1. Lady Gaga love struck
2. Demi Lovato love struck
3. Britney Spears thinking
4. Ashley Tisdale happy
5. Vanessa Hudgens straight face
6. Selena Gomez (pe care o urasc) happy

| troy explică:

1 Britney Spears
2 Lady Gaga
3 Ashley Tisdale
4 Selena Gomez
5 Miley Cyrus
6 Vanessa Hudgens
7 Demi Lovato

| troy explică:

Suprzero e treaba mea cu ce pun intrebari nu a ta.Vezizi de treaba ta si nu imi mai spune ce intrebari sa pun ok?

| troy explică:

Mai ''emsnuel'' eu aveam topul meu si era o intrebare sa vad ce parere au ei pe cine pun pe locul 1 dar in fine.

| troy explică:

@anonim asta care ma critica ce vrei? Macar am imagine si nume la avatar...si e treaba mea ce intrebari pun!

| orlando_7324 a răspuns:

Topul meu e:
1. Britney Spears
2. Selena Gomez
3. Ashley Tisdale
4. Lady Gaga
5. Miley Cyrus
6. Vanessa Hudgens
7. Demi Lovato

| orlando_7324 a răspuns:

1. Britney
2. Selena
3. Ashley
4. Lady Gaga
5. Miley
6. Vanessa
7. Demi (e urata cu draci!)

| Tourniquet a răspuns:

Top preferatele mele (din ce ai spus tu!) :

-Selena Gomez.
-Demi Lovato
-Ashley Tisdale
-Vanessa Hudgenss
-Britney Spers.

Top nepreferatele mele (din cele care ai spus tu!) :

-Miley Cyrus.
-Lady Gaga.

Si din cele,, TOP PREFERATE " nu sunt un mare fan imfocat tongue. dar nu sariti pe mine ca nu imi place de Miley Cyrus oh go on. ca voi sunteti asa numiti,, fani imfocati" ea nici nu va cunoaste si muriti dupa ea. laughing. Stiu, Miley canta, Miley bla-bla, pur si simplu nu o sufar. Deci gusturile nu se discuta!hee hee.

Tie care iti plac Troy? :o

Bye bye wave kiss

| LittleandLiars a răspuns:

Am o intrebare pentru acest "troy" tu ai pus intrebarea si ai si raspuns? Atunci de ce ai mai pus intrebarea? laughing

| LittleandLiars a răspuns:

Am sa raspund si eu big grin

Ashley Tisdale

Selena Gomez

Demi Lovato

Britney Spears

Vanessa Hudgens

si cele care nu imi plac alese de tinehappy

Miley Cyrus

Lady Gaga

Lady Gaga nu o sufar nu stiu de ce straight face

Iar Miley Cyrus este o sclifosita enervanta care se crede asa de mare doar pentru ca o place niste tzanci cu varste cuprinse intre 5-11-12 ani

Am 12 ani dar mie una nu im place acum 2 ani a inceput si imi placea Hannah Montana dar nu sa zic, ca ma omor sau stau in limba pentru ea
Si dupa ce am vazut ce fite isi da si ca exista toate soiurile de lucruri nu imi mai placea de ea

Dar serialu inca imi place blushing

| emy_8408 a răspuns:

1. Lady Gaga

2. Britney Spears

3. Demi Levato

4. Ashely Tisdale

5. Vanessa Hudgens

6. Selena Gomez

7. Miley Cyrus

| multimoak a răspuns:

Da ce s-a inghesuit lumea sa-si faca topu laughing
Hai si eu:
La categoria filme Walt Disney se acorda locul doi pentru Selena Gomez si locul intai pentru Miley Cyrus.
La categoria muzica, este un conflict destul de mare, trebuie sa recunoastem... laughing Lady Gaga primeste locul doi si Britney locul intai...
Nu pot fi toti invingatori...happy ii astept si la anul cu imbunatatiritongue

| deea_1980 a răspuns:

1.Selena Gomez
2.Ashley T.
3.Lady Gaga
4.Miley Cyrus
5.Vanessa Hudgens
6.Britney Spears
5.Demi Lovato

| andresmessi1987 a răspuns:

1. Ashley Tisdale
2. Miley Cyrus
3. Selena Gomez
4. Demi Lovato

| Bii26 a răspuns:

Da!

pai eu zic ca

1.miley cyrus
2.ashley tisdale
3.britney spears
4.demi lovato
5.selena gomez
6.lady gaga
7.vanessa hudgens

eu asa cred:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Ashley Tisdale, Selena Gomez, Demi Lovato, Vanessa Hudgens
sunt foarte frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac pentru ca: toate sunt fete frumoase si coooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai topul meu este
1.demi lovato
2.miley cyrus.
3.selena gomez
4.vanessa hudgens
5.ashley tisdale
5.bretney
6.lady

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.ASHELY TISDALE
2.Demi Lovato
3.Selena Gomez
4.Miley Cyrus
5.Vanessa hudgens
6.Britney Spears
7.Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Miley Cyrus
2)Demi Lovato
3)Selena Gomez
4)Ashley Tisdale
5)Vanessa Hudgens
6)Lady Gaga
7)Britney Spears
Asa imi plac mie.Si cred ca e ordinea corecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troy pui niste intrebari stupide. lasa-ne cu topurile tale ca deja ne-ai plictisit. alta intrebare mai serioasa n-ai sa pui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mie imi place numai de mailey si lady gaga punct ok daca nu va palace mailey ducetyva la un spihiatru sa va sp adevaru
1maileu
2lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley Cyrus
2.Selena Gomez
3.Demi Lovato
4.Ashley Tisdale
5.Vanessa Hudgens
6.Britney Spears
7.Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa Hudgens
Lady Gaga
Miley Cyrus
Brtney Spears
Selena Gomez
Demi Lovato
Ashley Tisdale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac:
1.Miley Cyrus
2.Lady Gaga
3.Demi Lovato
4.Selena Gomez
5.Britney Spears
6.Vanessa Hudgens

Sunteti toti, cei care cred ca Miley este inganfata, niste prosti.
Lasati-ma cu Britney, Vanessa. Bine nu va place dar nu postati aici pe cine placeti si pe cine nu placeti ca nu este un jurnal si este un site ce il citeste toata lumea
Prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce fata iti place