| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre relatia dintre Justin Bieber si Selena Gomez?
Credeti ca are un viitor?
Credeti ca Selena chiar il iubeste pe JB?
fundita pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Mie, personal, imi place mult de Selena Gomez, dar nu prea imi place JB.Adica, nu am nimic cu el,ii mai ascult melodiile, dar mi se pare ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa, mai ales cand am vazut pozele in care o tinea pe selena de "posterior"laughing si o saruta.Cam in toate pozele(din Hawaii)o tinea de...Mi se pare copilaresc, si el cica a declarat ca are planuri de casatorie.Nu stiu daca are un viitor, nimeni nu stie ce se va intampla.Da,cred ca Selena chiar il iubeste, si Justin pe ea, dar cred ca e doar o aventura, in niciun caz nu vor ramane impreuna.Parerea mea!

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Crezi că ne pasă?

| Polaris a răspuns:

Cui îi pasă?

| Whatthehell66 a răspuns:

Who care? rolling on the floor

| 985436982 a răspuns:

Nu. nu. nu. nu. paalaughing

| PinkPanther a răspuns:

Relatia lor e o facatura pentru a atrage privirile presei asupra lor, lui de fapt ii plac baietii

| Rihanna_3638 a răspuns:

Este probabil... dar baza in aceasta relate o constitue Selena Gomez. Fundita?!