| gloria a întrebat:

Shaggy are concert in aer liber /intrare libera la piata suduluistraight face ce amuzantlaughing cu ocazia inaugurarii Sun Plaza Mall din bercenibig grinfoarte tarelaughing) ne vedem acolo big grin [mi-l imaginez pe Shaggy cantannd carolina printre vanzatorii de varza acra de pe marginea drumuluirolling on the floor)]

Răspuns Câştigător
| nicrom1 a răspuns:

La ce buluc de pensionari am vazut la stiri.se duce naibii afacerea MOLARILOR. Spuneau ca estimeaza un nr. de 200 000 de vizitatori. O singura problema este; vizitatorii sint altceva decit cumparatorii.Cit despre SHAGGY, pacat ca-s din BIHOR si n-am cum ajunge.CAROLINA era tare cindva. da' nu-mi pare rau, cred ca acum va cinta ceva de cocalari nu raegge.Sintem o tara de extreme, avem mall-uri si'n ele oameni uitindu-se' vitrine