| Mintique a întrebat:

Site cineva melodii rock de dragoste?

Răspuns Câştigător
| GoldCobra a răspuns:

Daughtry-call your name
Sleeping with sirens-all my heart
Sienna skies - Breathe
The Red Jumpsuit Apparatus-your guardian angel
Theory of a deadman-wait for me
Nickelback-far awaywinking
Dead by april-incomparable
Skillet-lucy
skillet-comatose
skillet-the last night
Sick Puppies – All The Same
muse-undisclosed desires
Royal Hunt – Follow Me
Alice Cooper – Poison
Simple Plan – Your Love Is A Lie
Green Day – Boulevard of Broken Dreams
Incubus – I Miss You
Alice Cooper – Love’s A Loaded Gun
si cele mai bune : http://blondasirockul.wordpress.com/......elor-rock/

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Scorpions - "Still Loving You"
http://www.youtube.com/watch?v=Pep6nREBpS8

| nuamnuvreau a răspuns:

Pff,sunt o groaza! Incearca sa asculti cateva balade rock de la Metallica, gen "nothing else matters", "one" si vezi daca iti plac. Alte melodii rock de dragoste ar fi : Scorpions-still loving you, simple plan-perfect/your love is a lie, secondhand serenade-your call/it's not over, bon jovi-always/bed of roses/you give love a bad name, oasis-wonderwall, green day-21 guns/boulevard of broken dreams, maroon 5-until you're over me/she will be loved/misery/give a little more.

| BlackFuneral a răspuns (pentru nuamnuvreau):

Maroon 5 nu canta rock!:-) Canta mai mult pop.

| Nolkyz a răspuns (pentru nuamnuvreau):

Http://www.lyrics007.com/......yrics.html Ce vezi de dragoste în asta? Unii oameni trebuie să îşi dea seama de diferenţele dintre o baladă şi o piesă de dragoste.

| nuamnuvreau a răspuns (pentru Nolkyz):

Ok.

| Nolkyz a răspuns (pentru nuamnuvreau):

Bine.

| Aneurysm a răspuns:

Paramore, if you're emo. Listen to their albums, mai toate sunt de lav.