| miamouse a întrebat:

Am vazut la stiri ca exista magazine de unde poti imprumuta haine sau da la schimb si as vrea sa imi recomandati cateva site-uri, ori magazine. Multumesc happy

1 răspuns:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Seriooos eu nu am auzit, sigur cine tea infirmat a facut o gluma pe seama ta, mai ales in romanika noastra unde in curand vom plati si aerul ce il respiram. 99%magazinul nu exista dar in caz contrar sigur nu mai ai ce imprumuta daca l-au descoperit alti inaintea tatongue