| Loli1xx a întrebat:

Spuneti-mi o voce care sa semene cu evanescence, adica la o petrecere de revelion o fata a cantat o melodie care semana foarte bine stilului lor, si bineinteles nu mai tin minte versurile... deci daca ati vrea sa ma ajutati v-as fi recunoscatoare.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RalucaPuca a răspuns:

Hm.Poate Nightwish?

| Loli1xx explică (pentru RalucaPuca):

Nightwish nemo, mersi mult. am gasit-o din prima big grinD

| RalucaPuca a răspuns (pentru Loli1xx):

Mă bucur că te-am putut ajuta.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence e o trupa, nu o artista.
We are the fallen thinking
Poate totusi reusesti sa descrii melodia si poate pot sa te ajuta asa.

| Loli1xx explică (pentru CautNume):

imi cer scuze, si mi-e rusine ca fan Evanescence sa o denumesc trupa dar am auzit atatea pareri si greseli incat nici eu nu am mai inteles. multumesc pentru corectare