| anamaria_9127 a întrebat:

Spuneti-mi si mei muzicieni egleji cu ar fi miley cyrus, rihanna ca nu tiu multi si melodi in egleza dau fuda sa fie cu rimn casa poti sa dasezi.funda.PWP

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Engleji=))))
Grea limba romana, nu?
Biata de ea...
Siii acei"cantareti" enumerati de tine sunt al naibii de "americanci"=))
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| iasmina0archie0fan a răspuns:

First: Miley, Rihanna&co. nu sunt cantareti angleZi. Sunt americani. Ca ei canta in engleza e alta problema. Am impresia ca ai cam 9-10 ani asa ca iti recomand mai multi cantareti de la disney. Cred ca ii sti, nu trebuie sa ii enumar.

Răspuns utilizator avertizat