| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva site-uri de unde sa pot descarca colinde. ( in afara de www.e-muzica.net). Ma intereseaza mai ales colinde cantate de catre copii. Ma puteti ajuta, va rog? Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici in dreptul unui chenar scrie "Cauta intrebari sau raspunsuri ": este plin de colinde, este mai usor sa le vezi pe acelea pentru ca sunt selectate cele care se descarca pentru ca au inceput sa fie din ce in ce mai multe, restrictionate (cu plata).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offff, alina sad asa fac ei mereu!

| mihaela_4583 a răspuns:

Buna.iti dau un site cu colinde bune dar nu stiu daca sunt si copii. oricum intra pe site si vezi. sper sa iti fie de folos.www.radubotis.ro sunt colinde faine si cred ca are si cu copii. pupici

| silematache a răspuns:

Urmaritima, pe mess si cind ma vedeti, ma contactati adresa silematache@yahoo.com daca nu tel. 0764172971

| silematache a răspuns:

Salut va multumesc mult