| pspspsps a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodi mai faine de Bleck Pead Eyes. Primul raspuns cu cele mai multe primeste funda!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| pspspsps explică (pentru Tweetymrrr):

Mersi. m-ai ajutat. scuze ca nu iti pot da funda dar daca imi mai rasp la o intrebare care o sa o pun (nu stiu sigur cand) o sa-ti dau funda!

| Tweetymrrr a răspuns (pentru pspspsps):

Nu'i nicio problemăhappy. Când am postat răspunsul am observat că acordasei deja funda, dar am ţinut să mai adaug şi eu câteva melodii care mi se par drăguţe.

| pspspsps explică (pentru Tweetymrrr):

Mersi mult! Esti draguta. :X:X.

| Tweetymrrr a răspuns (pentru pspspsps):

Merci şi eu, scumpico.hee hee

| pspspsps explică (pentru Tweetymrrr):

Ti-am dat cerere de prietenie!
laughing

| Tweetymrrr a răspuns (pentru pspspsps):

laughingOki, când o primesc o accept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că singurele care îmi plac sunt Joints & Jam, Karma şi Audio Delite at low fidelity. În rest, au devenit o trupă comercială cu melodii proaste.