| elenateo2525 a întrebat:

O sa va zic ceva despre mine. Imi place natura si animalele. Trupa mea preferata este Bleck Pead Eyes. Sunt mai multe dar vai mai scrie si in ale mesaje. Ziceti-mi si despre voi. Caruia imi place cel mai mult cum e si care seamana cel mai mult cu mine ii dau funda!

2 răspunsuri:
| Dolllx14 a răspuns:

Trupa mea preferata este Black Eyes Pead laughing si sunt frumoasa happy fundita?happy

| candygirl7 a răspuns:

Imi place natura imi plac piesele shut up, gotta felling, pump it si altele am ochii albastru inchis spre verde, culoare preferata...roru si cam atat. Funda?