| purplegirl1234 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii rock...clasice in general, nu metal please sa nu innebuneasca veciniibig grin mersi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Iti enumar cateva formatii care merita ascultate,cauti tu melodiile pe youtube ca sunt prea multe.
Rainbow,Deep Purple,Led Zeppelin,Lynyrd Skynyrd,Queen,Uriah Heep,Bad Company,Whitesnake,Pink Floyd,The Doors,The Who,Eagles,Dire Straits,Thin Lizzy,Rush,Kansas, Van Halen, Nazareth

| lunarwolf a răspuns:

Sa stii ca nu metalul innebuneste vecinii - ci hard rock-ul.happy
Daca mai vrei melodii rock, uita-te prin raspunsurile mele. Cred ca am scris o mie de cantece, cantareti si trupe.

| carpediem a răspuns:

Rock-ul e mare fata. Ce rock vrei?