| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii rock, dar din 2013, tari si cat mai noi daca se poate!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vrei melodii din 2013 pentru că ai ascultat orice melodie rock scoasă până în anul ăsta, așa-i?
Tu, zeu al muzicii, meloman cordit, care nu poți asculta decât melodii ce apar mâine, ți-aș sugera să călătorești la clasa a 2-a până în vaginul iepei căreia i-a reușit avortul și a avut proasta ispirație de a nu te arunca în wc.
Mulțumesc de înțelegere.

| mihaelaic a răspuns:

Melodii rock din 2013 nu cunosc, îmi pare rău. Dar este o ocazie foarte bună de a îţi sugera nişte trupe rock (rock, nu metal, aşa ai precizat) care ar putea să ţi se pară geniale! Îţi voi spune trupele şi melodiile lor care sunt, din punctul meu de vedere, printre cele mai frumoase ale lor.
Three Days Grace - Never To Late
Sick Puppies - All The Same
Alternosfera - Prea Departe Te Simt
Alternosfera - Drumuri Pi
Cargo - Dacă Ploaia S-ar Opri
Travka - Corabia Nebunilor
Luna Amară - Roşu Aprins
Phoenix - Fată Verde
Ai putea încerca şi Nightwish - While Your Lips Are Still Red, deşi este mai mult decât rock.

| IoanGuraDeAur a răspuns:

Meri asculta menele si alex velea. numa alea apar zilnic asa cum ceri tu.