| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trupe rock smecher de genul: limp bizkit, sistem of down, korn, disturbed, linkin parc etc...
Funda la cele mai multe si mai tari! happy

3 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Evanescence, nightwish

| TheAvenger a răspuns:

și pe tine cine te-a învățat că ăstea-s,,trupe de rock șmecher,,?(mă rog,în afară de S.O.A.D.) Țața Poța de la colțul străzii? Dacă vrei,,trupe de rock șmecher,, ascultă Finntroll,Korpiklaani,Alestorm,Motorhead,Megadeth,Sodom,Slayer,Anthrax, Exodus, Hammerfall, Iron Maiden, etc etc etc.

| Lennon a răspuns:

Alea pe care le-ai scris nu-s tare smechere laughing
nu stiu ce gen iti place da aparent metal-u.
incearca metallica, black sabbath, guns n' roses, ac/dc, aerosmith. odata ce intrii in muzica asta iti tot vin trupele pe banda si nu mai stii cum sa le asculti pe toate, o sa vezi laughing