| Amaluna a întrebat:

Spuneti-mi va rog melodiile preferate(nu romanesti).
Daca puteti argumentati de ce va plac.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Bryan Adams - Summer of '69: Vocea lui Bryan, incomparabilă, face melodia frumoasă pentru început, chiar dacă eşti mic şi nu înţelegi nimic din ea. După ce îţi dai seama la ce face referire şi simţi aceeaşi libertate pe care a simţit-o şi el în momentul în care a compus fiecare vers, nu are cum să nu-ţi placă. Mai ales că mesajul transmis este unul care te face să o asculţi la nesfârşit.

- No Doubt - Don't Speak: La fel, vocea minunată a lui Gwen Stefani, acompaniată de un mesaj puternic şi de o linie melodică destul de bună.

Scott Stapp - The Great Divide.
Halford - Heart Of A Lion.
Scorpions - Wind Of Change.
Europe - The Final Countdown.
Queen - Show Must Go On.
Ozzy Osbourne - Mama I'm Coming Home.
Nirvana - Smells Like Teen Spirit.
APPOLO 440 - Ain't Talking About Dub.
Rage Against The Machine - Killing In The Name Of.
Fozzy - To Kill A Stranger.
Alter Bridge - Coming Home.
New Kids On The Block - Step By Step.
East 17 - It's Alright.
Bomfunk MC's - Freestyler.
Flying Steps - We Are Electric.
Music Instructor - Electric City.
M Beat Feat. General Levy - Incredibile.
Inner Circle - Bad Boys.
Elton John - Sacrifice/Candle In The Wind.
Sylver - Forgiven.
Jon Lajoie - F*** Everything.
Clawfinger - Biggest & The Best.

| Amaluna explică (pentru anonim_4396):

Imi place modul in care te-ai exprimat, desi mi nu-mi place niciuna dintre melodiile pe care le-ai spus.Mi-a placut mesajul pe care l-ai transmis.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/bAsA00-5KoI
No comment.

| Mădă0611 a răspuns:

Astazi sunt setata pe uplifting trance, ftw \0/
http://www.youtube.com/watch?v=orubZUlT70E&feature=youtu.be&t=3m31s

8-> http://www.youtube.com/watch?v=-m0IOw9L2ZQ&feature=youtu.be&t=2m25s bumtzi-ul incepe la 5:15

Cam toate melodiile trance sunt asa, cateva minute de heaven apoi explozie --> zbor. Ce poti sa iti doresti mai mult?

| LanaSpectrum a răspuns:

The Agonist-Business Suits And Combat Boots-pentru ca asa sunt 90% din fetele din ziua de astazi si ma bucur ca nu sunt printre ele, Iwrestleredabearonce-You know that ain`t them dogs` real voices-nu stiu de ce, dar piesa e chiar tare si mai multe piese de la Suicide Silence-pe de o parte, ca sunt foarte bravo piesele lor si pe de alta ca stiu ca o sa-mi fie dor de vocea lui Mitch, care era un vocalist excelent. RIP Mitch!

| Wesson a răspuns:

Skrillex feat. Korn - Narcissistic Cannibal; Get Up;
Linkin Park - In the end; Numb; What I^ve done;
Red - Hide; Pieces;

Cam acestea imi plac mie, mie imi place mult Rock^ul si DUBSTEP. Nu stiu de ce, dar ce conteaza motivul atata timp cat imi place? 8-)