| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde as putea gasit un meditator pentru voce..sa nu fie prea scump.(va rog seriozitate). sunt in Bucuresti..ms anticipat :*

3 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Cauta profesori de la licee de muzica sau studenti de la conservator.

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Mersi.vreau mai multe detalii :*

| victorr_3274 a răspuns (pentru anonim_4396):

De exemplu, ai putea lipi un anunt undeva la intrarea in conservator (e langa cismigiu) intrebi portarul daca te lasa, in ce loc ai voie si scrii in anunt ca ai nevoie de meditatii la canto, pui un numar de telefon, cam asa. :*