| BaIaTuFiTToSS a întrebat:

Caut Meditator Pentru Matematica Am Nevoie Pentru fiu-miu. Cine stie vreun meditator pentru matematica va rog spuneti-mi stau in Bucuresti sec.2 str.zambilelor. dau funda.

Răspuns Câştigător
| gabrielmarian a răspuns:

Salut,
te pot ajut daca vrei.Sunt absolvent al facultati de Cibernetica si masterant la Aprofundare Informatica.De 5 ani meditez copii la matematica avand rezultate foarte bune.Mentionez ca am absolvit si modulul pedagogic.Tot ceea ce cer este seriozitate si dorinta de a invata.Pentru detalii ma puteti contacta la 0755787113