| W4R10CK a întrebat:

Spuneti-mi va roog unde pot sa gasesc toate piesele formatiei "Sabaton"? Ms anticipat...

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

In primul rand,daca iti place Sabaton,esti genial.

In al doilea rand, cauti pe site-urile alea, ale caror nume nu trebuie sa le pomenim pe TPU si alte site-uri care se respecta.Stii la ce fel de site-uri ma refer.Deci,cauti asa: Sabaton full discography download.Si poate ai norocul sa dai peste o discografie cu adevarat completa,ca multe link-uri sunt cu discografia neactualizata, adica fara albumul din 2010, Coat of Arms. Daca nu gasesti o discografie completa, mai cauti sa downloadezi si Coat of Arms individual.

1 răspuns:
| LastChance a răspuns:

Sabaton, bun, bun. Îmi place de tine deja.
Fă ce a spus Dumnezău ăsta. Ţi-aş fi dat link, dar e piratat, iar TPU nu mă lasă să îl postez.
Baftă!