| BumiWolfie15 a răspuns:

Artiști(cu piese de acest gen) :

Kazi Ploae (la el m-am gândit instant când am ascultat piesele din link, preferatele mele sunt "tot ce iubești","aprilie jalnic ","nuntă la tzară" și "șoareci și fantome")

Butch (ți-aș recomanda "fiul risipitori destul de inspirațională, dar îmi pare rău că are o voce groasă și nu a scris mai multe piese "dark")

Bvcovia(nu am ascultat prea multe de la el, dar mi-a plăcut "cel mai trist refren " deși sunetul de backround nu e fantastic )

| CP16 explică (pentru BumiWolfie15):

Da, d-astea sa jongleze cu mintea ta sa te rupa de realitate big grin
nu stiu daca butch sau covia se ridica la nivelul specii … mersi oricum

1 răspuns: