| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a întrebat:

Stie careva vreo melodie care sa fie despre o fata care vrea sa treaca peste fostul iubit?thinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Miley Cyrus-7 things
nu ascult in general miley, dar asta e okhappy si ar mai fi...MAdalina Manole-Si vei pleca...eu pe asta am plans cand m-am despartit de fostulsad succes

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cu masina? glumesc dar nu am nici o idee si eu vroiam sa pun intrebarea dar ai pus-o tu sper sa primesti cat mai multe raspunsuri

| darii a răspuns:

Heei.
Pai nu prea se potriveste cu cerintele tale, dar asculta Avril Lavigne - Skater Boy si Evanescence - Imortal.