| Iuliix a întrebat:

Stie cineva cand vin Tokio Hotel in Romania? love struck
Fundita:*!

Răspuns Câştigător
| Reinkaos a răspuns:

Intra pe www.metalhead.ro si dai la categoria concerte. Scrie Tokio Hotel si vezi acolo daca vor veni.

4 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu vor veni.Nu avem sponsori si Romania este una dintre cele mai prost vazute tari din Europa, daca au fost jefuiti in italia.la noi ii iau totul.

| fluturenegru a răspuns:

Iubesc limonada are dreptate
:-

| Deya_6605 a răspuns:

Pe site`ul lor oficial e lista cu concerte si nu am vazut sa fi fost scris pe undeva de un concert in Romania ...deci tongue

| amythbill a răspuns:

Ei au zis ca vin da'... sunt sigura ca nu se va intampla... crying