| anonim_4396 a întrebat:

Cand vin TOKIO HOTEL in Romania?

16 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Pana acum au aflat cat de mult isi doresc romanii sa vina, dar nu dau niciun semn. Nu cred ca vor venii in urmatorii 2-3 ani, asa ca daca doresti sa-i vezi iti recomand sa te duci prin tarile unde au ei turnee. happy

| Klara a răspuns:

In 2012, pe data de 21 decembrie :*

| want2bMajestic a răspuns:

Precum madona...adica ea este la sfarsitul carierei... ea o sa vina doar anul acesta pentru ca nu mai este asa d scumpa invitatia ei...deci...eu cred ca si tokio hotel o sa apara prin ro peste 2-3 ani...oricum...au cazut in topuri

| Live.Laugh.Love a răspuns:

MAINE o sa vina! Iti place tokio hotel, e cea mai proata trupa!

| Zoombe3 a răspuns:

Nu se stie, in cadrul unui interviu, afland ca au foarte multi fani in romania au declarat ca o sa vin sa in Romania si in Moldova, nu au spus cand, managerul lor se ocupa de asta. Iti dai seama ca de la vorbe pana la faza de proiect e cale lunga.

| AllenTJ a răspuns:

In 2003
laughing

| Sory a răspuns:

Cand vor zbura porcii laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

13 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie pe ce data vor veni in Romania dar un lucru este sigur:VOR VENI ANUL ACESTA! ...crede-ma...l-am vazut pe Billlove struck spunand asta pe Mtv... abia astept\m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...incep sa cred ca nu le pasa de noi...sad in italia merg de cate 4 -5 ri pe ani si la noi se feresc sa vina pentru o singura zisad?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La anul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am cand o sa vina in Italia se duc de cate 6, 7 ori pe an dar la noi nici nu vor sa comcerteze o singura data!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor speranta moare ultima oricum eu sunt pe punctul de ai intalnii deoarece sunt la liceul de muzica si stiu ca inima mea este in mana lor deci voi merge sa-mi iau inima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare happy! Vrem sa va anuntam ca facebook-ul oficial al trupei Tokio Hotel din Romania tocmai a fost creat si avem nevoie de cat mai multa sustinere din partea voastra pentru a le demonstra si baietilor si fanilor din alte tari ca si noi avem fani si ii vrem in Romania.Deci daca esti fan Tokio Hotel si vrei sa-i vezi live dai un search pe facebook si scrie Ich Bin Humanoid.Ne-ai ajuta mult.Multumim anticipat ^^

| miha3la a răspuns:

Nu stiu dar sper ca vor venii curand...:X:X:X

| AryanaM a răspuns:

In 2012 in decembrie sau de revelion